Якими мають бути трекінгові чоловічі шкарпетки — питання, що турбує багатьох мандрівників. У поході все може бути ідеально, однак сумно, коли маленький мозоль під пальцем ноги спричиняє дискомфорт, що більшає з кожним кроком. Тоді краєвиди здаються менш яскравими, а увага розсіюється.Потрібно вже зараз потурбуватись про покупку хороших шкарпеток. Перш за все слід зауважити, що більшість справжніх туристів керуються правилом “шкарпеток багато не буває”. Адже й справді, вони майже зовсім нічого не важать, займають мало місця, однак можуть стати вкрай необхідними. Доки йдеш у нових, свіжих, вже використану пару можна підсушити, прикріпивши, наприклад, до лямок похідного рюкзака. Щоб придбати відразу не одні високі шкарпетки, а комплект, радимо звернутися у наш інтернет-маркет, де ця продукція представлена у достатньо широкому асортименті.

Особливості вибору шкарпеток для походу

На сьогоднішній день туризм представляє собою масове явище, тому для цього створюється безліч різних пристосувань. Найбільш популярними у використанні для походів є термошкарпетки. Однак основною їхньою функцією є зовсім не зберігання тепла, а відведення вологи, що надзвичайно важливо при будь-яких туристичних мандрах. Довгі шкарпетки для чоловіків також мають таку функцію, як підтримка стопи. Ретельно підібраний матеріал та унікальна технологія пошиття забезпечують також непроникність бактерій та знищують можливість появи запаху. Шкіра у них “дихає”, завдяки чому ризик виникнення мозолів зводиться до мінімуму.

Чому вам потрібні якісні шкарпетки

Вартість професійних трекінгових шкарпеток значно перевищує ціну звичайних бавовняних. То чи варто переплачувати? Якщо вам потрібно просто дістатися до якоїсь точки на горі або ж ви плануєте похід на один день, то великої необхідності немає, однак і зайвими хороші шкарпетки не будуть. А от якщо на вас чекають кілометри шляху, слід завчасно потурбуватись про стан власних ніг. В чому взагалі полягає відмінність між звичайними та високими шкарпетками для хайкінгу? Другі більш щільно прилягають шкіри, стаючи на заваді натиранням та отриманню мозолів. Захист від вологи — ще один плюс. Також перевага трекінгових шкарпеток полягає у їх міцності. За весь похід ви використаєте їх в три-чотири рази меншу кількість, ніж якби використовували бавовняні. Тож, вибір за вами, але пам’ятайте, що на вершині у кілька тисяч метрів змінити його буде неможливо.