Лижні шкарпетки створені спеціально для покращеного захисту ніг від холоду і вологи. Використовувати таку спеціальну білизну рекомендується всім лижникам і сноубордистам. Вона допомагає не переохолоджуватися, завжди почувати себе комфортно і отримувати максимальну насолоду від спуску по сніговій трасі.

Особливості шкарпеток

Якими ж повинні бути справжні гірськолижні шкарпетки? Вони швидко сохнуть під впливом тепла людського тіла, вільно пропускають піт, надійно утримують тепло. Крім того, така білизна допомагає більш рівномірно розподіляти тиск черевика і знижувати навантаження на ногу. Шкарпетки гірськолижні створені спеціально для зручності. Вони щільно охоплюють ногу і не скочуються донизу. Матеріал, з якого виготовлена білизна, не викликає алергічних реакцій. Окремі моделі оброблені спеціальними речовинами, що мають антибактеріальні властивості. В результаті ваші ноги є захищеними і від холоду, і від води, і від шкідливих мікроорганізмів. Саме це й потрібно кожному спортсмену і туристу, який турбується про своє здоров'я. Сучасні шкарпетки для гірських лиж виготовляють або з синтетичних волокон, або з синтетики і натуральних матеріалів. Наприклад, для цього використовують шерсть. У кожного виду білизни є свої переваги і недоліки. Завдяки шерсті білизна краще утримує тепло, але цей матеріал має схильність до накопичування вологи. Сучасні моделі синтетичної білизни здатні дуже добре утримувати тепло і без використання шерсті. В нашому магазині гірськолижні шкарпетки купити можна дуже легко. Для цього достатньо знати, що вся представлена в каталозі продукція має дуже хорошу якість і повністю відповідає своєму призначенню.

Рекомендації по вибору

Щоб шкарпетки могли бути використані з максимальною користю, слід дотримуватись декількох простих правил щодо їх вибору:
  • Правильно підбирайте матеріал. Якщо кататися доведеться в тріскучі морози, краще вибрати товсту й більш дороговартісну білизну. Це гарантує, що ноги будуть надійно захищені від холоду.
  • Шкарпетка повинна охоплювати ногу трохи вище від черевика.
  • Враховуйте розмір взуття. Потрібно, щоб білизна охоплювала ногу щільно, але не стискала її. Інакше може бути порушено кровообіг. Також не рекомендується, щоб нога вільно рухалась у черевику.
  • Важливо, щоб шви не натирали ногу. На п’яті повинна бути додаткова вставка для щільності.
Не варто купувати шкарпетки за надто низькою ціною в невідомих торгівельних точках. Ви можете отримати неякісну білизну, яка не лише не захистить ноги, а й нашкодить їм.