Похідні шкарпетки – ідеальна нижня білизна для мисливців, рибалок, любителів активного туризму, а також усіх бажаючих захистити свої ноги від вологи в будь-якій ситуації.

Похідні шкарпетки - простий та ефективний засіб захисту ніг від вологи

Промоклі ноги означають не лише зіпсований відпочинок, а й велику ймовірність підчепити застуду. Навряд чи вам буде приємно вирушати у тижневий похід і повертатися з нього вже через один-два дні з підвищеною температурою і закладеним носом. Однак захищати ноги від вологи потрібно не лише любителям відпочинку в наметах і гірських походів. Така білизна знадобиться кожному подорожуючому. Також вона буде корисною при поїздці в село, на дачу, де немає можливості швидко просушити шкарпетки і одягнути нові. Звичайно, можна взяти з собою багато звичайних шкарпеток. Однак це непрактично і незручно. Така білизна займе надто багато місця в рюкзаку чи валізі. Крім того, ноги все одно промокнуть. Потрібно знайти час і місце, щоб роззутися, витерти ноги і одягти чисту білизну. Уявіть, що ви робите це в туристичному автобусі після дощу. Навряд чи оточуючим сподобається така не надто естетична картина. А ще непромокальні шкарпетки допомагають економити гроші. Замість регулярної заміни змоклої звичайно білизни достатньо купити й використовувати одну пару спеціальних. Це зручно, практично і корисно для здоров'я.

Особливості похідних шкарпеток

Головний елемент такої білизни – спеціальна мембрана. Це душе тонка плівка, яка дозволяє рідині проходити крізь себе лише в одному напрямку. Завдяки цьому нога має змогу «дихати». Піт швидко випаровується і не викликає дискомфорту. Ззовні ж рідина не має змоги пройти крізь мембрану. Навіть якщо у взутті хлюпатиме вода, шкарпетка залишатиметься сухою. Мембрана вшивається безпосередньо у тканину. Плівка тонка і доволі делікатна, тому їй потрібен захист з обох боків. Товщина водостійкої білизни така ж, як і звичайної. Тому вона не заважає вільним рухам, дозволяє використовувати будь-яке взуття. При ходьбі чи бігу нога не натирається, не порушується кровообіг. Самі шкарпетки складаються з кількох шарів тканини, що гарантує їхню щільність і міцність. Зимові та осінні моделі можуть також мати додаткове утеплення з синтетичних матеріалів чи натуральної шерсті. Проблема промоклих ніг та застуд може бути вирішена дуже швидко і легко. Завдяки сучасним технологіям водонепроникна білизна доступна кожному. Ви легко підберете шкарпетки будь-якого розміру та кольору за своїм смаком.