Не є таємницею: шкарпетки роблять їх носія стильною особистістю, створюють певний мікроклімат у взутті та душі. Тому від вибору цих елементів чоловічого убрання залежить формування іміджу серед громадян. Хоча слід мати на увазі, що крекінгові шкарпетки створені зовсім не для підвищення престижу, а в першу чергу для самозбереження…Зараз використовуються довгі шкарпетки, «класичні» та короткі.

Шкарпетки для облегшеного (літнього) взуття

Шкарпетки короткі – це досить важлива категорія чоловічої білизни. Як і будь-який добрий одяг, вони мусять виготовлятися з екологічно безпечної природної або синтетичної речовини – поліестеру, віскози, вовни. Відомі також шовкові шкарпетки, які більш коштовні, ніж звичайні, але вартість виправдовується якістю і зовнішнім виглядом. Найпоширенішим є бавовняний товар, причому короткі шкарпетки з цього матеріалу визнаються найбільш гігієнічним взуттєвим аксесуаром, бо вони доволі непогано пропускають повітря, дозволяючи шкірі дихати. Але, виявляється, для крекінгу однієї лише бавовни замало! Тому вчені винайшли особливе поєднання вихідних компонентів. Частіш за все це суміш овечої вовни з волокнами нейлону й поліестеру. Такі шкарпетки мають ідеально облягати гомілку і бути надійно зафіксованими на стопі під час руху. Їх довжина зазвичай дорівнює висоті взуття, проте задник ніколи не натре п’ятку внаслідок зміщення, тому що зміщення як таке виключається. Прийшов час розповісти, навіщо потрібні моделі з короткою довжиною. Саме таку зручну й практичну продукцію, в тому числі, пропонує відома вітчизняна торгівельна марка «Trekking».

У чому перевага чоловічих вкорочених шкарпеток?

Споживач давно помітив, що подібні вироби
  • не сповзають донизу;
  • не муляють під одягом та великими халявами;
  • не сприяють потінню ніг і водночас вбирають вологу:
  • пасують до спортивного взуття (кросівок, напівкедів) й шортів;
  • не тиснуть на литки , утворюючи набряки, наприклад, у осіб похилого віку.
Реалізація «Trekking» йде переважно через інтернет-крамницю, але під час вибору шкарпеток клієнтові не слід турбуватися відносно стану швів, а також якості тканини, з якої вони пошиті. В наявності присутні всі стандартні розміри. Колір, малюнок виробів найрізноманітніші – від світлого чи традиційно-темного забарвлення до орнаментного оздоблення. Взагалі, наш сервіс розрахований на вимоги найпримхливішого споживача з європейським естетичним смаком.