Якщо ви вирушаєте у туристичний похід, вимушені знаходитися тривалий час на вулиці взимку, вам потрібно захистити свої ноги від холоду. Далеко не завжди в цьому можуть допомогти звичайні шкарпетки. Щоб ноги не замерзали, а ви не хворіли, краще використовувати спеціальні шкарпетки з підігрівом.

Як це працює?

Шкарпетка має невеличку кишеньку на ступні, в якій знаходиться карбонова пластина. У верхній частині закріплено елемент живлення (батарейки або багаторазові акумулятори). Під дією електроструму карбонова пластина розігрівається до 40-45 градусів Цельсію. Цього цілком достатньо, щоб ноги були в теплі при найсильніших морозах. При цьому температура не настільки висока, щоб травмувати ступню. Ви будете відчувати лише приємне тепло. На заряді одного комплекту батарейок або акумуляторів підігрів може працювати до 3,5 годин. Це дуже хороший показник. Якщо вам доводиться знаходитися на вулиці довше, достатньо просто швидко замінити розряджений елемент живлення. Шкарпетки мають зручний блок керування, що дозволяє вмикати і вимикати підігрів в залежності від необхідності. Наприклад, в будинку підігрів можна вимкнути, а на вулиці знову увімкнути. Використовуючи такі шкарпетки, ви робите особливим і звичайне взуття. Воно поступово прогрівається всередині і довго утримує тепло біля ніг.

Навіщо це потрібно?

Змерзлі ноги – вірний шлях до застуди або запалення легенів. Особливо це актуально для незагартованих людей, які не звикли довго витримувати низькі температури. Уявіть, що вам потрібно тривалий час охороняти якийсь об’єкт, патрулюючи його на вулиці. Влітку це легко. А от взимку починаються проблеми. Доводиться шукати тепле взуття, використовувати товсті шкарпетки. Через них ноги пітніють і охолоджуються ще швидше. Все це дуже погано для здоров’я. З такою ж проблемою стикаються і мисливці, рибалки, туристи, лижники, сноубордисти. Словом, усі ті, кому доводиться тривалий час перебувати на морозі. Спеціально для комфорту в будь-яких умовах і варто шкарпетки з підігрівом купити. Шкарпетки дуже зручні, еластичні, абсолютно не заважають вільним рухам. Їхня товщина – всього декілька міліметрів. Тому вони можуть використовуватися разом зі старим взуттям вашого розміру. Сучасні технології дарують вам можливість почувати себе комфортно в будь-яких умовах і при будь-якій погоді. Не потрібно мерзнути і одягати декілька пар шкарпеток, щоб хоч якось зігрітися. Цілком вистачить і однієї – з підігрівом.